Jednoduchá odpoveď – pre každého. Áno, séra na riasy môžu používať ženy aj muži. Nepochybne tvoria väčšiu časť ženy, a tie zbožňujú starať sa o svoje mihalnice. Prečo sú séra na riasy také populárne? Existuje mnoho dôvodov.

Po prvé– rýchle účinky

Séra na riasy sú skvelým riešením pre tých, ktorí sú netrpezliví a chcú mať rýchlo dlhé riasy. Samozrejme, husté, žiadostivé riasy nenarastú cez noc, ale 5 týždňov do prvých výsledkov nie je až tak veľa. Väčšina sér na riasy dodáva skvelé účinky po prvom mesiaci systematického používania.

Po druhé- Bezpečnosť

Početné testy dokázali, že séra na riasy sú bezpečné pre oči a pokožku okolo nich. Väčšina produktov nespôsobuje žiadne negatívne účinky, vrátane alergických reakcii alebo začervenania. Avšak, ak máte super citlivú pleť, ste tehotná, kojíte, neplnoletá alebo práve podstupujete chemoterapiu, vyhnite sa používaniu sér na riasy.

Po tretie- zložky

Séra na riasy sú bohaté na prírodné zložky ako aloe vera, vitamín E a mnoho iných. Dokázalo sa, že séra na riasy, ktoré obsahujú mnoho minerálov a výťažkov z rastlín sú účinnejšie, ako syntetické zvýrazňovače mihalníc.

Po štvrté – Metóda aplikácie

Séra na riasy môžu byť dodávané s dvoma rôznymi typmi aplikátorov; obe sú však ľahké na používanie. Prvý typ aplikátora má malú, špicatú kefku, ktorý rovnomerne roznáša produkt na líniu mihalníc. Ďalším typom je kefka ako maskara, ktorý pokryje mihalnice s vyživujúcim sérom na riasy. Séra na riasy majú tekutú alebo gélovitú formulu, ktorá sa ľahko nanáša.

Nakoniec – balenie

Môže to byť prekvapujúce, ale ženy si všímajú spôsob, akým je sérum na riasy zabalené. Čím viac je nóbl a elegantné, tým lepšie. Radi sa obklopujeme peknými vecami a sérum na riasy je jednou z nich.

Ak to zhrnieme, séra na riasy sú pre každého, kto by chcel zlepšiť stav svojich mihalníc. Je to nevyhnutný kozmetický prípravok každej kozmetičky, ktorý chápe, že dlhé riasy dokážu zmeniť celý výzor.