SÉRUM NA RIASY NANOLASH

Prvé sérum na riasy, ktoré si zaslúži uznanie je Nanolash. Je veľmi obľúbeným sérom na riasy v USA a od nedávna sa dá zakúpiť už aj v Európe. Nanolash môže používať každý, kto by chcel zlepšiť stav svojich mihalníc bez toho, aby trpel nejakými vedľajšími účinkami.

Nanolash by sa malo používať len raz denne na čistú a suchú pokožku. Pre získanie najlepších výsledkov aplikujte Nanolash na hornú líniu mihalníc pred spaním. Snažte sa umiestniť sérum na riasy tam, kde sa mihalnice dotýkajú pokožky, aby mohli aktívne zložky ľahko preniknúť ku korienkom mihalníc. Aplikátor je dosť malý a špicatý a formula je tekutá, čo robí procedúru príjemnou a rýchlou. Ak je pokožka pripravená, Nanolash sa vstrebe do dvoch minút bez toho, aby zanechal mastný alebo lepkavý film na viečku. Procedúra trvá 5 týždňov, ale prvé výsledky sa dajú pozorovať po 14 dňoch systematického používania. Po ukončení procedúry je dobré používať Nanolash dva krát do týždňa pre udržanie výsledkov, aby vám aj naďalej rástli dlhé a silné riasy.

Nanolash – najlepšie sérum

Nanolash dramaticky zvýrazňuje riasy a predlžuje fázu života mihalníc. Mihalnice sa stávajú silnejšie, zdravšie a lesklejšie po prvom mesiaci používania. V priemere sa mihalnice predĺžia o 58% a pozorujeme o 30% viac nových mihalníc rastúcich v prvom mesiaci procedúry. Nanolash je bezpečné a nespôsobuje žiadne nepriaznivé účinky ako mnoho iných sér na riasy. Produkt je bohatý na zvlhčujúce extrakty pomarančového kvetu, manga a prasličky.
Sérum na riasy sa dodáva v klasickej, matnej fľaštičke v čiernej farbe. Lesklé, strieborné písmená na tube vytvárajú nóbl vzhľad, ktorý vôbec nie je gýčový.
PLUSY Nanolash:
• predlžuje a posilňuje mihalnice
• podporuje rast nových rias
• pôsobí ohromujúco rýchlo
• je bez vedľajších účinkov
• ľahko a bez námahy sa aplikuje
• dodávaný so šikovným a presným aplikátorom
• je zabalený v zapečatenej, lepenkovej škatuli z hygienických dôvodov

MÍNUSY Nanolash:
• Nanolash si vyžaduje systematické používanie po dobu 5 týždňov