prolash

S používaním ProLash+ séra na riasy sa dajú dosiahnuť dobré výsledky. Formula ProLash+ je založená hlavne na prírodných zložkách vrátane kyseliny hyaluronovej a peptidov, ktoré hrajú rozhodujúcu rolu v cykle rastu mihalníc.

Početné testy vykonané v nezávislých laboratóriách dokázali, že ProLash+ je jemný k pokožke a bezpečný pre oči. Na webovej stránke ProLash+ sa môžeme dočítať, že mihalnice budú po 3 týždňoch používania oveľa dlhšie. Skutočne, mihalnice rastú dlhšie, ale trvá to minimálne 12 týždňov. Prvú zmenu môžete spozorovať po ukončení prvého mesiaca. Mihalnice sú trochu hustejšie a pri odličovaní ich vypadáva menej. Vďaka kyseline hyaluronovej sa riasy obnovujú a vyzerajú hrubšie a plnšie. Nerastie mnoho nových rias a hustota pochádza zo starých mihalníc, ktoré sú vyživované a náležite hydratované.

Toto sérum na riasy sa dá používať na hornú aj dolnú líniu mihalníc tak, ako sa aplikuje tekutá očná linka.

ProLash+ nedostanete v drogériách ani lekárňach. Môžete ho dostať jedine online. Nanešťastie, existuje veľa verzii falošných ProLash+ sér na riasy, takže je dôležité si ho zakúpiť priamo od výrobcu.

PLUSY ProLash+
• obnovuje štruktúru mihalníc
• robí mihalnice hustejšie a lesklejšie
• poskytuje folikulam mihalníc hydratáciu do hĺbky a vyváženú výživu

MÍNUSY ProLash+
• neovplyvňuje až tak veľmi dĺžku mihalníc
• nie je dostupné v obchodoch